Młodsza/y Księgowa/y

Osoba fizyczna (prywatna)
Reda Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki)

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów w systemie ERP

  • kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych, wyjaśnianie niezgodności

  • archiwizacja dokumentów

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

  • wsparcie działu księgowego

Poszukiwane przez nas kompetencje:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości

  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych

  • praktyczna znajomość programu Excel

  • dokładność i sumienność

To możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych

  • jasne kryteria awansowania

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl