Kucharz do 4* hotelu Gdańsk Wrzeszcz

Focus Hotels S.A.
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Focus Hotels S.A. najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli z 15 obiektami w całej Polsce poszukuje do swojego obiektu Focus Hotel Premium Gdańsk 4* Kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

(miejsce pracy: restauracja w 4-gwiazdkowym Focus Hotel Premium, usytuowanym przy ulicy Nad stawem 5 w Gdańsku Wrzeszczu)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku kucharza

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • dyspozycyjność w godzinach porannych

  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:

  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych restauracji oraz usług bankietowych i cateringowych

  • przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie/umowa o pracę

Czekamy na Twoją aplikację!

Do aplikacji bezwzględnie należy dołączyć poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez FOCUS HOTELS S. A. z siedzibą w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 3 (dalej „FOCUS HOTELS”), dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w FOCUS HOTELS. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”

INFORMACJA:

Administratorem Danych Osobowych jest FOCUS HOTELS S. A z siedzibą w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 3 (dalej „FOCUS HOTELS”). Jednocześnie informujemy, iż Administrator Danych Wyznaczył Inspektora Ochrony Danych („IOD’’), adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, (adres email do IOD dostępny jest na naszej stronie internetowej (Focus Hotels) w zakładce Kontakt). Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

28 mar 2022;   from: www.olx.pl