Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Kęty Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozwojem oddziału naszego biura w Kętach poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko samodzielnej księgowej:

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • prowadzenie ewidencji VAT,

  • sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego, deklaracji rocznej i sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości,

  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • mile widziana znajomość programu Enova, Comarch ERP Optima,

  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • chęć rozwoju zawodowego, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną,

  • możliwość pracy "home office" 1 dzień w tygodniu.

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl