Kucharz (Kuchnia ciepła) Warszawa ul.Chmielna lub ul.Francuska

Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe zespoły.

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku, a nasze doświadczenie w produkcji pieczywa poszerzamy obecnie o bezpośrednią sprzedaż i nowy kulinarny przystanek na mapie Warszawy.

Jeśli podzielasz naszą pasję, chcesz współtworzyć nieprzeciętne miejsce, w którym liczy się jakość i dbałość o klientów – dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Kucharzy / Kucharek (kuchnia ciepła)

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum, ul. Chmielna 19 lub Saska Kępa ul.Francuska)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dobrej organizacji czasu pracy (umiejętne zagospodarowanie czasem oraz zdolność pracy pod jego presją)

  • praktycznej wiedzy kulinarnej

  • doświadczenia w pracy na stanowisku

  • umiejętności związanych z organizowaniem przez restaurację imprez, cateringu

  • komunikatywność i samodzielność,

  • przestrzegania systemu HACCP

ZADANIA :

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami firmy i dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań

  • minimalizowanie strat oraz racjonalne gospodarowanie czasem

  • przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

OFERUJEMY:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość pracy tylko w weekendy

  • zniżki na nasze produkty

  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową

  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV : )

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

17 maj 2023;   from: www.olx.pl