Mechanik Autobusowy, samochodów Ciężarowych Elektromechanik

4 500 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wałbrzych Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osoby na stanowisko mechanika samochodów ciężarowych oraz autobusów, praca przy utrzymaniu ruchu własnego sprzętu.

Zakres obowiązków:

  • diagnoza i naprawa bieżących usterek.

  • przeglądy okresowe

  • weryfikacja stanu technicznego

  • obsługa urządzeń warsztatowych

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • samodzielność na stanowisku pracy - mechanik samochodowy

  • chęć do nauki i podstawowa wiedza/doświadczenie

  • sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • uczciwy system wynagradzania

  • dobre warunki pracy

  • pracę w zgranym zespole

  • forma zatrudnienia do uzgodnienia

Oferty prosimy składać na adres e-mail z załączonym CV .

6 lis 2023;   from: www.olx.pl