Pomocnik montera urządzeń dźwigowych (windy)

Schindler sp. z o.o.
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pomocnik Montera urządzeń dźwigowych

Lokalizacja: Zielona Góra, możliwe krótkie delegacje woj. lubuskie i wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Montaż i uruchamianie urządzeń zgodnie z instrukcją montażu

  • Przeprowadzanie remontów urządzeń

  • Uczestnictwo w procesie dopuszczenia urządzeń do eksploatacji

  • Zapewnienie najwyższej jakości instalacji urządzeń

  • Przestrzeganie zasad BHP na powierzonym stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenia zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane kierunki: mechanik lub elektromechanik, elektryk)

  • Akceptacja pracy w warunkach budowy

  • Kultura bezpieczeństwa pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w montażu instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi: ręcznymi i elektronarzędziami

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

  • Finansowanie egzaminów UDT i SEP

  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl