Kierowca kat. C lokalizacja Zabrze

AB Bechcicki
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

AB Bechcicki Sp. z o.o. - wiodąca ogólnopolska sieć hurtowni specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych funkcjonująca skutecznie na rynku od 1998 roku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca kat C

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie pojazdu i dostarczanie towarów będących w ofercie firmy do odbiorców

  • dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego

  • prawo jazdy kategorii C oraz kurs na przewóz rzeczy

  • mile widziane uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR

  • inicjatywy, zaangażowania i dobrej organizacja pracy

Oferujemy :

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • karty Multi Sport dla pracowników i ich rodzin

6 lut 2024;   from: www.olx.pl