Pracownik ogólnobudowlany

Osoba fizyczna (prywatna)
Krzeszowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Geosolid poszukuje:

Pracowników ogólnobudowlanych dla kontraktu "Budowa obwodnicy Krzeszowic"

Twój zakres obowiązków :

-Pomoc przy wykonywaniu robót budowlanych,

-Utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac,

-Używanie zgodnie z przeznaczeniem powierzonych urządzeń i narzędzi,

-Dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy,

-Przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania :

- Chęci do pracy.

To oferujemy :

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,

-szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl