Kierowca Kat C+E tygodniówki , Weekendy Dom

8 500 zł - 9 800 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Grudziądz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko Kierowca Międzynarodowy w następującym Systemie:

5 Dni Europa -2 dni Dom

Wyjazdy poniedziałek - piątek Dom

Rozliczenie na podstawie dniówek

Wynagrodzenie Przelewane na konto

Jeździmy Polska, Niemcy , Holandia , Belgia

Auto przypisane do kierowcy

Wynagrodzenie 8500-9800zł netto/za miesiąc

Wyjazdy z Bazy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• załadunek/wyładunek;

• odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów;

• dbanie o sprzęt

WYMAGANIA:

• prawo jazdy kat. „C+E”;

• doświadczenie w transporcie będzie dodatkowym atutem;

• ukończony kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji;

• ważna karta kierowcy;

• dyspozycyjność;

• zaangażowanie;

OFERUJEMY:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

pracę w firmie o stabilnej pozycji

narzędzia niezbędne do pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 7.8.1.1.0.7.6.3.0

9 sie 2021;   from: www.olx.pl