Zatrudnie pracownika budowalnego

Osoba fizyczna (prywatna)
Pszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię pracownika budowlanego
Praca przy ociepleniach/wykończeniach wnętrz
Więcej informacji udzielę pod nr. 69*****94
23 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Opis: Zatrudnię elektryka/instalatora systemów niskorądowych: z okolic Wodzisławia Śl., Rybnika, Raciborza. Mile widziana znajomość języka czeskiego.
3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pszów
30 zł 50 zł jedna godzina
Opis: Poszukuje osoby do pomocy przy sprzataniu domu i pielegnacji ogrodu . Kontakt telefoniczny lub sms.Tel. 51*******02.
23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pszów
Opis: Obowiązki: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych oraz izolacji. Montaż obróbek blacharskich. Praca przy remontach pokryć dachowych. Wymagania: Doświadczenie w zawodzie dekarza lub chęć do przyuczenia. Prawo jazdy (mile widziane). Brak lęku ...
8 dni temu
  • Pszów
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnimy na stanowisko pracownika biurowego na stanowisko: konsultant ds. rekrutacji. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników za granicę (głównie do Holandii i Czech). Oferujemy pracę stacjonarną, w biurze w Pszowie, w godzinach: 9:00 ...
9 miesięcy temu