Brukarz / Fachowiec / Brygadzista / Majster / Kostka Brukowa

Osoba fizyczna (prywatna)
Jastrzębie-Zdrój Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma brukarska z Jastrzębia-Zdroju zatrudni pracownika na stanowisko :

* Brukarz - doświadczenie min.2 lata

* Brukarz brygadzista - doświadczenie min.5 lat

-Zapewniamy umowę o prace, transport oraz odzież robocza

-Stawka godzinowa + premia za metry

-Możliwość zaliczek

-Praca przez cały rok !

-Dla CHĘTNYCH możliwość pracy w soboty oraz nadgodzin

TYLKO OSOBY SAMODZIELNE !

Więcej informacji udzielimy telefonicznie

15 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jastrzębie-Zdrój
6 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Firma Manus Company zatrudni pracownika na stanowisko: BRYGADZISTA / MASTER ROBÓT BRUKARSKICH Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, Województwo Śląskie Zakres obowiązków: nadzór nad prawidłową realizacją zadania zarządzanie podległą grupą prac...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jastrzębie-Zdrój
4 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma Manus Company zatrudni pracownika na stanowisko:

POMOCNIK BRUKARZA / ROBOTNIK PRZY PRACACH BRUKARSKICH

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, Województwo Śląskie

Zakres obowiązków:

  • ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jastrzębie-Zdrój
4 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Witam, Zatrudnię Pracowników ogólnobudowlanych/brukarzy/dekarzy/pomocników.

Praca od pon.-pt. w godzinach 7.00-15.00

praca na terenie Jastrzębia Zdrój i okolicach.

więcej informacji pod tel.

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jastrzębie-Zdrój
1 790 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Stowarzyszenie „Dar Serca” z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, wspierające osoby bezrobotne, samotne matki oraz rodziny w trudnej sytuacji materialnej, poszukuje w chwili obecnej do pracy w pracowniach w Centrum Integracji ...

23 dni temu