Specjalista ds. sprzedaży Plus i Polsat Box

4 242 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kruszwica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

CompAn Anna Lemantowicz Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Kruszwica

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

• Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

• Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

• Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

• Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

• Sporządzanie analiz sprzedażowych

• Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania:

• Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

• Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mają u nas równe szanse

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl