Spawacz- Ślusarz

Beton-Bud Sp. z o.o.
Gorzyce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Firma Beton-Bud Sp. z o.o. (producent maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych) zatrudni na stanowisko spawacz-ślusarz.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie MIG- MAG

  • konstrukcje stalowe

  • przygotowanie detali

  • podstawowe czynności ślusarskie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w spawaniu

  • sumienność, dokładność, czystość na stanowisku pracy

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia na wózek widłowy

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • umowę o pracę

  • dobre zarobki

  • zatrudnienie na pełny etat

  • możliwość rozwoju

  • praca pięć dni w tygodniu od 7 do 15 ( możliwe soboty)

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl