Firma sprzątająca zatrudni Panią do sprzątania biura

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Firma sprzątająca zatrudni Panią do sprzątania powierzchni biurowych oraz socjalnych w Kaliszu , ul. Kaszubska.

Praca 2 dni w tygodniu po 4h.

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych

  • Serwis toaletowy

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr. tel: 60*******49 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00 lub kontakt przez portal OLX

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kalisz
250 zł 251 zł jedna godzina
Opis: Do sprzątania biura i kawy że mną w Ostrowie. 2 razy w tygodniu stawka 250 na rękę za dniówkę - ok. 3 godz. _ _ Od tego piątku - godzina do uzgodnienka Proszę o napisanie kilku słów o sobie _ _ Paweł 50
jeden dzień temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kalisz
4 000 zł 6 500 zł jeden miesiąc
Opis: Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko: - murarz - szpachlarz Kontakt 78*****70 Płatność - tygodniówki
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kalisz
Opis: Firma zatrudni pracowników budowlanych. Praca na terenie Kalisza. Zatrudnienie na umowę o pracę. Telefon kontaktowy 60*******98
5 dni temu
Opis: Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zatrudni pracownika budowlanego oraz pomocnika. Opis stanowiska: przygotowanie podłoża pod posadzkę . rozkładanie styropianu wykonywanie drobnych prac budowlanych. Oferujemy: pracę na pełen etat ...
5 lat temu