Szlifierz, szlifierz narzędziowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

BISK S.A . producent akcesoriów łazienkowych poszukuje pracowników narzędziowni na stanowiska:

-szlifierz narzędziowy.

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy w dziale narzędziowni i zależy Ci na szybkiej rekrutacji - Zaaplikuj na to ogłoszenie!

Twoje główne zadania:

· Naprawa i serwis form wtryskowych,

· Utrzymywanie narzędzi, oprzyrządowania, urządzeń i maszyn w należytym stanie,

· Naprawa uszkodzonej formy, analiza wprowadzonych zmian i dopuszczenie formy do produkcji,

· Wykonywanie obróbki ręcznej w nowej formie zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną,

· Redukowanie kosztów napraw poprzez działania prewencyjne i modyfikację używanych narzędzi,

· Obsługa szlifierki uniwersalnej do wałków i otworów oraz do płaszczyzn

Nasze oczekiwania:

· Umiejętność organizacji własnego miejsca pracy oraz umiejętności manualne,

· Rzetelność, sumienność, zaangażowanie do pracy, umiejętność pracy w zespole,

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu budowy form wtryskowych będzie dodatkowym atutem.

Co w zamian oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Pracę od poniedziałku do piątku,

· Pracę w systemie jednozmianowym 6-14,

· Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

· Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

· Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

· Możliwość pracy na niepełny wymiar etatu.

Miejsce pracy: ul.Julianowska 54, 05-500 Piaseczno

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

13 gru 2021;   from: www.olx.pl