Przedstawiciel Handlowy - Łódź, ul. Brukowa 16/18 INTER-TEAM

Inter -Team Sp. z o.o.
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży
  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • Aktywny udział w rozwoju sprzedaży asortymentu
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie do przełożonego zakresu działań handlowych

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości rynku branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
  • Znajomości obsługi komputera
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)
  • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl