Pracownik magazynowy /Gdynia

5 582 zł - 5 583 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

miejsce pracy : 81-339 Gdynia ul Polska 20

Praca od zaraz

Wymagania :

- doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- duża motywacja do pracy

- sprawność manualna

Obowiązki :-

- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami,

Oferujemy :

- stawka 33,23 zł brutto za godzinę czyi 24 zł netto za godzinę

- praca na 2 zmiany 6:00-14:00 22:00-6:00

- umowa zlecenie

- praca w mroźni - 10* C /-20 * C

- prośba o sprawdzenie dojazdu na adres : 81-339 Gdynia ul Polska 20,

Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS : numer telefonu w górnym prawym rogu oferty pracy OLX

CV proszę załączyć pod oferta pracy OLX

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl