Piekarnia PUTKA zatrudni Spedytorów - Magazynierów

5 400 zł - 6 900 zł jeden miesiąc
Putka sp. z o.o.
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

SPEDYTOR

Miejsce pracy : Jawczyce (koło miejscowości Bronisze)

Zakres obowiązków:

•Przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki w ilości zgodnej z zamówieniem,

•Przeprowadzanie kontroli wykonanych wyrobów,

•Oznaczanie wyrobów nie spełniających wymagań jakościowych,

•Zabezpieczanie wyrobów piekarniczych przed uszkodzeniem w czasie transportu,

Wymagania:

• Wysoka motywacja do pracy;

• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

• Gotowość do pracy w weekendy oraz w godzinach nocnych;

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

• Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;

• Atrakcyjny system wynagradzania;

• Ubezpieczenie grupowe;

• Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www.putka.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

20 kwi 2023;   from: www.olx.pl