Pracownik/ca bistro-kelner/ka - praca sezonowa, dodatkowa

29 zł - 30 zł jedna godzina
Kadry Serwis Sp. z o.o.
Świnoujście Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik/ca bistro-kelner/ka

Wynagrodzenie brutto: 30,00 zł/godz. plus premia uznaniowa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prostych posiłków

  • wypiekanie i sprzedaż pieczywa

  • obsługa klientów,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • utrzymywanie higieny

Wymagania:

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,

  • chęć do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • aktualne orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,

  • praca w godzinach 07:00-14:00 oraz 14-22,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Praca bez zapewnionego zakwaterowania.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu 531 641 084

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl