Sprzedawca używanych części samochodowych Stacja Demontażu Pojazdów

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wieliczka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stacja Demontażu Pojazdów ZPZ ZŁOMEX S.A. Igołomska 27 31-983 Kraków

poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca części używanych

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki: - Sprzedaż używanych części samochodowych, obsługa klienta, obsługa allegro, grup facebooka, fakturowanie, robienie list części do demontażu, ocena jakości części, wystawianie aukcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na warsztacie, magazynie części lub w handlu częściami

  • podstawowa znajomość budowy samochodu i części samochodowych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat 8-16 od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od sprzedaży)

  • pracę w młodym, energicznym zespole

  • dodatki na święta, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez OLX

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl