Pracownik działu wędliny- wypłaty co piątek!

4 800 zł - 5 740 zł jeden miesiąc
FallWork Oddział Regionalny Warszawa
Otwock Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Obsługa działu z wędlinami

Zakres obowiązków:

• Obsługa klientów na dziale z produktami świeżymi

• Krojenie, wydawanie asortymentu, ważenie

• Dbanie o standardy ustawienia i estetykę ekspozycji

• Czynności porządkowe zlecone przez kierownika

Wymagania:

Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)

• Dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w weekendy

• Ukończone 18 lat

Oferujemy:

• Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

• Stawkę 28,70zł/h brutto

• Wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne

• Szkolenie stanowiskowe

Dołącz do swojej aplikacji następującą klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl