Operator ładowarki teleskopowej

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy operatora ładowarki teleskopowej na terenie Olsztyna i okolic.

Obowiązki:

  • Obsługa ładowarki teleskopowej, koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych.

  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

  • Prace przy układaniu kostki brukowej i inne prace brukarskie.

  • Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia do obsługi koparki, ładowarki

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C+E.

  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane umiejętności brukarskie.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Gotowość do pracy fizycznej również poza maszyną.

Zapraszamy

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl