Pomocnik montera instalacji gazów technicznych

Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PRACODAWCA: Ch-Tech Charkiewicz Sp.J.

Jesteśmy firmą działającą w branży gazów technicznych. Współpracujemy z firmami ogólnopolskimi jak i międzynarodowymi, co zapewnia nam w trudnych czasach stabilizację i ciągłość zleceń.

Wybierz naszą ofertę pracy : Pomocnik montera instalacji gazów technicznych i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

• montaż instalacji do gazów technicznych z rur miedzianych oraz stali nierdzewnej po przeprowadzonych szkoleniach ;

CO CI ZAPEWNIAMY:

• wynagrodzenie 3800 na rękę plus premia uznaniowa po okresie próbnym (3miesiące);

• stabilne zatrudnienie - umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

• indywidualne możliwości rozwoju; szkolenia branżowe;

• ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

• mile widziane doświadczenie w branżach takich jak: hydrauliczna, klimatyzacyjna, wentylacyjna, wodnokanalizacyjna, CO, itp.;

• mile widziana znajomość obsługi elektronarzędzi i armatury z w/w branż;

wymagane prawo jazdy kat. B

• gotowość do wyjazdów służbowych (2-4 dni)

• energicznej i przyjaznej osobowości;

• sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków;

• umiejętności pracy w grupie.

KONTAKT: 79*******24.

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl