Główny Księgowy w SpóŁce z o.o

Osoba fizyczna (prywatna)
Grodzisk Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Przyjmę do pracy na stanowisko główny księgowy -możliwość przyuczenia - praca od zaraz

Profil działalności -usługi

Wymagania

-Wykształcenie średnie/wyższe

-obsługa komputera

-znajomość przepisów podatkowych

-zdolności analityczne

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki

-bieżące księgowanie dokumentów

-rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zus

-sporządzanie sprawozdań finansowych

20 lut 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski
Opis: Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy przy utrzymaniu czystości powierzchni handlowej w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Fabrycznej. Oferujemy: pracę dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek pracę w godzinach 8:00 - 12:00, stabilne ...
19 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski
Opis: Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy przy utrzymaniu czystości biur oraz pomieszczeń socjalnych w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej. Oferujemy: pracę od poniedziałku do soboty, pracę w godzinach 05:00 - 10:00, stabilne zatrudnienie ...
2 dni temu