Lider Działu / Lider Zmianowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Toppoint Polska sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Przylep - Zielona Góra

Zadania:

• nadzór nad pracą podległego personelu

• nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na zmianie

• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

• bieżące rozliczanie produkcji

Wymagania:

• umiejętność organizowania i planowania produkcji

• gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 , 14-22 , 22-6)

• umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych

• znajomość zasad zarządzania jakością

• zdolności organizacyjne

• inicjatywa / przedsiębiorczość

• komunikatywny język angielski

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na rok)

• pracę w pełnym wymiarze godzin,

• fundusz socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci)

• możliwość skorzystania z pakietu Lux-Med i MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl