Młodsza Księgowa w Biurze Rachunkowym

4 500 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Komorów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do Naszego Zespołu jako Młodsza Księgowa!

Biuro Rachunkowe w Komorowie poszukuje zaangażowanej i dokładnej osoby na stanowisko Młodszej Księgowej. Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze, gdzie każdy członek zespołu jest doceniany

Główne zadania:

  • Wsparcie w bieżących zadaniach księgowych,

  • Praca z systemem Symfonia oraz Asseco Softlab

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów księgowych i raportów.

Wymagania:

  • Zainteresowanie księgowością i finansami,

  • Dokładność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Dobra znajomość programu Asseco Softlab

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 4500 - 5000 zł netto,

  • Pracę stacjonarną w komfortowym biurze w Komorowie,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w branży księgowej.

Jeśli jesteś osobą gotową do nauki i chcesz rozwijać swoje umiejętności w księgowości, to jest to idealna pozycja dla Ciebie.

Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl