Pracownik pomocniczy-pakowacz

28 zł - 28 zł jedna godzina
Human Pro Logistics
Wyszków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników produkcji.

Miejsce pracy-Radzymin-bezpłatny transport z Wyszkowa

Obowiązki:

-praca w dziale składania

-przyuczanie do obsługi ręcznych procesów w dziale introligatorni (laminowanie ręczne , kaszerowanie ręczne )

Oferujemy :

-praca od poniedziałku do piątku

-praca po 12 godzin od 6.00 do 18.00

-zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

-stawka 27,70 brutto

-terminowe wypłacanie wynagrodzenia

-stałą opiekę koordynatora agencji;

-miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

-sumienne podejście do obowiązków

-motywacja do pracy

Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6********61

Klauzula RODO

Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6********61 Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Klauzula informacyjna do celów rekrutacji Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej „RODO”, informujemy, iż: Administratorem danych osobowych jest Human Pro Logistics z o. o., z siedzibą przy ul. F. Chopina 2/1, 07-200 Wyszków.

Zobacz więcej

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl