Robotnik budowlany (usuwanie usterek) - Warszawa i okolica

Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukiwany:

Robotnik budowlany (usuwanie usterek)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Naprawa usterek w nowo budowanych lub istniejących budynkach mieszkalnych (szpachlowanie, malowanie, układanie płytek, zabudowa g-k itp.)

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-Wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-Samochód służbowy

-Dla osób spoza Warszawy możliwość nieodpłatnego zakwaterowania

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl