Samodzielna księgowa

Osoba fizyczna (prywatna)
Mszczonów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

· prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,

· dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,

· prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych,

· bieżąca analiza i weryfikacja zapisów księgowych,

· prowadzenie ewidencji środków trwałych,

· sporządzanie deklaracji podatkowych, m.in. CIT, VAT,

· monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach,

· współpraca z Urzędem Skarbowym, GUS-em, bankami i innymi instytucjami,

· współudział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,

· wsparcie głównego księgowego.

Wymagania:

· wykształcenie kierunkowe lub wyższe;

· minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej);

· dobra znajomość obsługi programów z grupy Microsoft Office;

· samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

· umiejętność pracy pod presją czasu;

· mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia.

Oferujemy:

· umowę o pracę

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· atrakcyjne warunki zatrudnienia.

· udział w programie Pracowniczych Planów Emerytalnych

· niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

14 lut 2023;   from: www.olx.pl