Spec. obsługi marketplace Amazon Allegro mediów społecznościowych SEO

6 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaży produktów

  • sporządzanie ofert handlowych

  • tworzenie broszur i katalogów produktów

  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z dostawcami, podwykonawcami

  • rozwój sieci dystrybucji oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie strategii SEO dla nowych i obecnych klientów

  • Optymalizacja strony pod kątem SEO

  • Planowanie i tworzenie kampanii w Google ADS

    Nasze wymagania

    • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

    • znajomość programów MS Office

    • samodzielność w działaniu

    • energia i zaangażowanie

    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

    • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego

    • doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych

    • Minimum rok praktycznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads

    • Dobra znajomości Google Analytics, GTM, GMC

    • Znajomość narzędzi SEO takich jak: Senuto, Semrush, Google Search Console, Majestic

      To oferujemy

      • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności

      • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: Umowa zlecenie, UoP lub B2B.

      • Młody zespół, dla których marketing to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

      • Samodzielność działania.

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl