Kierownik Kawiarni Łódź - praca od zaraz !

LEVEL WORK
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukamy pracownika, który obejmie stanowisko kierownika trzyosobowego zespołu do nowego punktu gastronomicznego w Łodzi (Bałuty).

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie kawiarnią oraz zespołem

  • Dbanie o jakość wydawanych posiłków i o profesjonalną obsługę

  • Odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych i kontrola kosztów, tworzenie raportów

  • Prowadzenie dokumentacji restauracji

OFERUJEMY

  • Praca od zaraz

  • Zatrudnienie - Umowa o Pracę

  • Praca poniedziałek-piątek 7-15/8-16

  • Lokalizacja - Łódź Bałuty

  • Ubezpieczenie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia, możliwość rozwoju

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierownik restauracji / kawiarni)

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów i dobrej obsługi

  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl