Kierowca kat. B Kraków Prądnik Czerwony

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam serdecznie!

Poszukuję kierowcę do prowadzenia samochodu dostawczego typu BUS w charakterze kuriera. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Praca od poniedzialku do piatku, soboty dodatkowo płatne dla osób chętnych.

Kwota wynagrodzenia podana na reke. Umowa o prace
24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Opis: TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie! ...
6 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kraków
Opis: Firma transportowa zatrudni kierowcę kat.C Wymagania: - prawo jazdy kat.C - kurs na przewóz rzeczy - karta kierowcy Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
miesiąc temu
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
  • Kraków
Opis: Twój zakres obowiązków: witasz klientów przychodzących do oddziału, udzielasz informacji oraz proponujesz najlepsze rozwiązanie obsługi klienta, budujesz dobrą atmosferę z klientem. Nasze wymagania: jesteś osobą zaangażowaną, lubisz rozmawiać, ...
10 dni temu
  • Kraków
Opis: Na co dzień jako nasz Doradca: masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług ...
10 dni temu