Monter nawierzchni kolejowej pracownik fizyczny

Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

  • monterów nawierzchni torowej z doświadczeniem

  • pracowników fizycznych

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zleconych prac torowych z przestrzeganiem procesów technologicznych robót.

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomość infrastruktury kolejowej naziemnej w przypadku monterów

• umiejętności pracy zespołowej,

• samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę,

• praca w delegacji, na terenie całej Polski.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

olivia-sokolowska1wp.pl lub poprzez platformę OLX.PL

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV zapisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych jest firma Olivia Sokołowska Oliwia. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania.

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl