Spedytor / Asystent Spedytora

5 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Planowanie i organizowanie i przewozów kontenerów transportem samochodowym,

  • Bieżąca współpraca z działem Agencji Celnej i działem Obsługi Klienta,

  • Rejestrowanie w wewnętrznym systemie informatycznym ruchu kontenerów w zakresie transportu samochodowego.

  • Archiwizowanie dokumentów transportowych i spedycyjnych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora/asystenta – min. ok. 1 rok,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Dostępność od zaraz lub od czerwca

MILE WIDZIANE

  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • Ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie na perspektywicznym rynku kontenerowych przewozów kolejowych

  • Umowa o pracę,

  • Praca od pon. do pt. w systemie zmianowym 6-14, 10-18, 12-20;

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • Nagrody półroczne,

  • Ubezpieczenie grupowe, Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS (dofinansowanie wczasów, Multisport, bony, pożyczki),

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i długofalową współpracę.

Osoby zainteresowane, proszę o załączenie CV

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl