Ustawiacz Maszyn CNC

Thoni Alutec
Stalowa Wola Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Thoni Alutec w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1800 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

- ustawianie i uzbrajanie maszyn do obróbki skrawaniem

- wykonywanie obróbki próbnej i ewentualna korekta ustawienia obrabiarki

- instruowanie operatorów odnośnie czynności, które należy wykonywać podczas obróbki detali

- kontrolowanie i korygowanie przebiegu obróbki

Czego oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie

- znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem

- dobrej znajomości rysunku technicznego

Co zapewniamy:

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)

- dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

- możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)

- stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 25 lat na polskim rynku

Kontakt telefoniczny: 158149816 .

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej lub przyszłych rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl w zakładce "do pobrania".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

25 paź 2022;   from: www.olx.pl