Fakturzystka /ta – Pracownik Biura Obsługi Klienta Malwowa praca 10-18

Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy osoby na stanowisko Fakturzystka /ta – Pracownik Biura Obsługi Klienta do salonu meblowego

Lokalizacja – Poznań ulica Malwowa 140

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- wprowadzanie zamówień do systemu obsługującego sprzedaż,

- wystawianie dokumentów dostaw i faktur,

- kontrola zamówień oraz wysyłek do klientów,

- rozpatrywanie reklamacji i obsługa zwrotów,

- wystawianie faktur korygujących,

- bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi,

- kontakt mailowy i telefoniczny z wybraną grupą klientów,

- prace administracyjne i archiwizacyjne.

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- dobrej znajomości Microsoft Office, a w szczególności Excel,

- dobrej organizacji pracy, samodzielności, terminowości , dokładności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,

- umiejętności pracy w zespole, inicjatywy i profesjonalnego podejścia do pracy

- wykształcenia min. średniego.

Oferujemy:

- po okresie próbnym umowę o pracę,

- miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Uwagi:

- praca w godzinach 10-18

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Plewiska
Zakres obowiązków: -Kontrola stanu zamówień u dostawców wraz z weryfikowaniem terminów dostaw i odbiorów -pełna administracja związana ze stanem realizacji zamówień od klienta: potwierdzanie zamówień ,kontrola stanu realizacji zamówienia, ewentual...
9 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Plewiska
6 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Szukamy osoby która będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór nad procesem realizacji zamówień naszych klientów ,

  • dobór odpowiedniego asortymentu na potrzeby naszych odbiorców,

  • 2 lata temu
4 850 zł 5 250 zł jeden miesiąc

Opis:

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy ...

5 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Plewiska

Opis:

INTRAX s.c.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych oraz bram garażowych.

Poszukujemy na stanowisko : PRACOWNIK BIURA - RECEPCJI

Opis stanowiska:

◾ obsługa biura;

◾ stały ...

7 miesięcy temu