Inżynier Budowy

5 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych GRANIT Sp. z o.o.
Brzesko Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

  • Realizacja inwestycji "pod klucz" w formie Generalnego Wykonawstwa

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała bezpośredni udział w realizowanych kontraktach na terenie Polski południowej, w szczególności obiektów handlowych i przemysłowych.

Obowiązki:

  • przygotowanie i organizacja budowy,

  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,

  • wsparcie kierownika w terminowej realizacji budowy

  • koordynacja robót budowlano-montażowych,

  • koordynacja pracowników oraz podwykonawców,

  • raportowanie do przełożonego z postępu prac,

  • przygotowanie oraz rozliczanie zakupów materiałowych budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe-techniczne, budowlane

  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office),

  • dyspozycyjność oraz wysoka samoorganizacja,

  • umiejętność pracy w zespole i dynamizm w działaniu,

  • gotowość podjęcia pracy w delegacji

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej nieprzerwanie od 1991 r.

  • Praca w doświadczonym, harmonijnym zespole.

  • Pakiet socjalny - prywatne ubezpieczenie medyczne.

29 sie 2023;   from: www.olx.pl