Praca w ok. BERLINA / Bezpłatne zakwaterowanie i dodatki na paliwo

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Lokalizacja: Niemcy , Berlin, Ludwigsfelde, Großbeeren

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS), ze stawką podstawową 12,41 € brutto/h,

  • dodatek za język niemiecki 1,51 euro brutto do h,

  • dodatek +25% za godziny nocne,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu: 0,21€/km,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości/wparcie produkcji/wsparcie magazynowe przy częściach samochodowych,

NASZE OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zielona Góra
9 300 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. lokalizacje: Wunsiedel, Breidenbach ZAKRES OBOWIĄZKÓW: czynności związane ze wsparcie produkcji / obsługa maszyn produkcyjnych / kontrola jakości (branża...
2 dni temu
10 400 zł 15 600 zł jeden miesiąc

Opis:

KOMISJONER W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Wynagrodzenie: 2400 – 3600 EUR brutto miesięcznie

Miejsce pracy: okolice Kassel

Co będzie należało do Twoich zadań?

jeden dzień temu
57 zł 85 zł jedna godzina

Opis:

Praca na terenie Niemiec dla pomocników i monterów rusztowań- praca w branży rusztowaniowej.

Wyjazdy do pracy z siedziby firmy w Grabowie nad Prosną,

Wynagrodzenie od 10 do 14 euro (netto)

  • ...
3 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zielona Góra

Opis:

Szukam pracowników pomocników, murarzy stawka w zależności od umiejętności. Praca na terenie Berlina przy renowacji zabytków. Wymagana Polska działalność A1, albo Gewerbe. Zakwaterowanie na własną rękę.

2 miesiące temu