Zmywak / Pomoc kuchenna

Osoba fizyczna (prywatna)
Bydgoszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracja Kuchnia by Marcin Szukaj w centrum Bydgoszczy zatrudni do pracy na stanowisko : pomoc kuchenna / zmywak.

Poszukujemy osób chętnych do pracy i dyspozycyjnych.

Gwarantuje pracę w młodym zgranym zespole osób.

Oferta dotyczy stanowiska pomoc kuchenna/zmywak.

14 paź 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Omega Foods Sp. z o.o.
  • Bydgoszcz
Catering dietetyczny TakeAway Diet ogłasza rekrutację na stanowisko pomoc kuchenna/ zmywak. Głównym obowiązkiem pracownika będzie zmywanie naczyń. Miejsce pracy: Bydgoszcz Jednozmianowy system pracy. Nasze oczekiwania: dyspozycyjność, mile...
rok temu

Poszukujemy osoby na stanowisko pomoc kuchenna - zmywak. Elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bydgoszcz
28 zł jedna godzina

Hotel Zawisza zatrudni pracowników do pracy na zmywalni naczyń stołowych i kuchennych.

Szukamy osób do pracy na stałe lub dorywczo.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zadania:

  • obsługa zmywalni naczyń ...

6 miesięcy temu
  • Bydgoszcz
27 zł 28 zł jedna godzina

Poszukujemy osoby na stanowisko pomoc kuchenna. Jeżeli jesteś osobą energiczną, rzetelną i gotową do wspierania naszego zespołu, to może być praca dla Ciebie Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pomoc kuchenna ...

7 miesięcy temu