MONITORING! - Pracownik ochrony od zaraz - BIAŁOŁĘKA

Seris Konsalnet Holding S.A.
Marki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

MONITORING! - Pracownik ochrony od zaraz - BIAŁOŁĘKA

Obecnie poszukujemy pracowników ochrony do naszych obiektów handlowych zlokalizowanych przy ulicy Myśliborskiej, Marywilskiej oraz Skrajnej na warszawskiej BIAŁOŁĘCE .
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała ochrona obiektu, przeciwdziałanie kradzieżom oraz zapewnianie bezpieczeństwa na terenie sklepu za pomocą:
• monitoringu,
• patrolując teren sklepu.

Wymagania:
• niekaralność,
• podstawowa znajomość obsługi komputera,
• dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
• odpowiedzialność i sumienność,
• spostrzegawczość,
• chęć do pracy,
• mile widziane doświadczenie w obiekcie handlowym oraz pracy z monitoringiem, ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:
• praca w systemie zmianowym między 06:00 a 23:30,
• umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
• stawka godzinowa 27,70 zł brutto,
• elastyczny grafik,
• dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. - pakiet podstawowy jest całkowicie opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiet y są dofinansowane,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych (wynegocjowanych dla Seris) warunkach w Generali,
• dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris,
• indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (tzw paski), składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 6.0.9.7.3.0.2.3.7.
24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Marki
Zakres obowiązków: Obchody i prowadzenie dokumentacji Wymagania: Dyspozycyjność Punktualność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnienie na umowę zlecenie Wynagrodzenie:27,70 zł/h brutto System pra...
17 dni temu

Opis:

Opis firmy

Obecnie do zespołu na budowie obiektu handlowego poszukujemy kandydatów w pełnym wymiarze godzinna stanowisko:

Pracownik Ochrony

LOKALIZACJA: ...

23 dni temu

Opis:

HR for Business Sp. z. o.o., poszukuje dla swojego klienta Kandydata na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w jednej z ...

23 dni temu
  • SKAREM Sp. z o. o.
  • Marki

Opis:

Firma Skarem Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony oraz usług porządkowych- czystościowych zatrudni pracownika na stanowisku: pracownik ochrony.

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Zadania:

9 dni temu