Barista / Basistka Kocie Cafe

3 000 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Jesteśmy kawiarnią, która jest domem tymczasowym kotków z Fundacji Kotkowo.

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku: barista/baristka.

Jeśli lubisz kawę i kotki, masz powyżej 20 LAT, mieszkasz w Białymstoku - czekamy właśnie na Ciebie!

Szukamy dyspozycyjnych osób do pracy. Praca 3-4 dni w tygodniu. Koło 80-100h w miesiącu.

Do podstawowych obowiązków należy:

  • przygotowywanie kawy i napojów zgodnie z recepturami

  • przyjmowanie i wydawanie zamówień

  • obsługa posu

  • wydawanie posiłków

  • utrzymanie czystości w lokalu

  • opiekowanie się kotkami

inne bieżące zadania zlecone przez właścicieli

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność 3 weekendy w tygodniu + dyspozycja w środę

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka,

  • status ucznia/studenta

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • orzeczenie do celów sanitarno epidemiologicznych

  • DYSPOZYCJA W WEEKENDY

Szukamy pracowników nie bojących się pracować pod presją czasu , umiejących pracować w zespole oraz dyspozycyjnych.

Możliwa praca na niepełny etat.

Czekamy na Twoje CV. Wyślij przez olx . Skontaktujemy się z wybranymi osobami

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl