Pracownik fizyczny / Spawacz - Elektryk (m/k)

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Czerwonak Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta i dzierżawcy kontenerów na odpady, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik fizyczny / Spawacz - Elektryk (m/k)

Zadania:

  • praca na podstawie rysunku technicznego,

  • obróbka i szlifowanie elementów metalowych,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn,

  • utrzymanie porządku na hali,

  • wykonywanie prac elektrycznych lub spawanie konstrukcji stalowych - w zależności od posiadanych uprawnień.

Wymagania:

  • umiejętności ślusarsko-monterskie,

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,

  • uprawnienia spawalnicze MAG 135 lub uprawnienia elektryczne SEP,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe - mile widziane.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • wynagrodzenie podstawowe do 7 000 zł brutto,

  • premia za wyniki,

  • praca w godz. 7.00 - 15.00,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Numer referencyjny: a0tbI000001ssPfQAI

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl