Logistyk

Farutex Sp. z o.o.
Szczecin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • planowanie dostaw i zarządzanie flotą samochodową
  • kontrola i planowanie czasu pracy kierowców
  • organizowanie bieżących napraw samochodów
  • bieżąca współpraca z działem handlowym

WYMAGANIA :

  • doświadczenie zawodowe w branży TSL
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sprawne poruszanie się w przepisach obowiązujących w transporcie drogowym
  • umiejętność pracy i zarządzania zespołem podległych pracowników
  • sumienność i asertywność

OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, karta Multisport , prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

24 kwi 2024;   from: pl.talent.com