Kelner / Kelnerka zatrudnimy

18 zł - 22 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

OPIS

Szukamy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko kelnerki w restauracji Indyjskie Curry.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy – praca 2/3 razy w tygodniu lub więcej, w tygodniu oraz weekendy, istnieje też możliwość pracy kilka godzin dziennie, wszystko do ustalenia,

Obowiązki:

· Obowiązki:

- obsługa gości w sposób uprzejmy i profesjonalny,

- przyjmowanie zamówień na sali oraz przez telefon,

- serwowanie potraw i napojów,

- monitorowanie stanu zapasów i utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Restauracja znajduje się w centrum Częstochowy przy ul. Kopernika 22. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefonicznie

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Częstochowa
Kawiarnia Słodko-Gorzki zatrudni na stanowisko, kelner/kelnerka Nasze wymagania: DYSPOZYCYJNOŚĆ bardzo dobra organizacji pracy umiejętność pracy w zespole elastyczność w związku ze zmianowym systemem pracy komunikatywność pra...
12 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Częstochowa
6 200 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Hotel w Jarosławcu nad morzem (woj.zachodniopomorskie) zatrudni kelnerki i kelnerów do obsługi restauracji hotelowej.

Praca polega na obsłudze bufetów, podawaniu do stolika, utrzymaniu czystości sali restauracyjnej.

...

2 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Częstochowa
22 zł 24 zł jedna godzina

Opis:

Szukamy do naszego zespołu Kelnera lub Kelnerkę. Praca na pełny etat. Stabilne zatrudnienie, szkolenia pracownicze. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Młody zgrany zespół. Wymagana książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, wysoka kultura ...

3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Częstochowa
3 500 zł 4 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Restauracja Hako Sushi zatrudni na stanowisko kelner/ kelnerka. Wymagane : dyspozycyjność ,prawo jazdy. CV ze zdjęciem prosimy o składanie osobiście pod adresem restauracji Al. N. M. P. 67. Lub przez Olx
2 lata temu