Pracownik biurowy/ Asystent

4 300 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pracownik biurowy/ Asystent/ Obsługa klienta.

Twoje Metry Biuro Nieruchomości poszukuje pracownika biurowego.

Godziny pracy: 10-18 (pon.-pt.).

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami.

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

  • Wprowadzanie danych do systemu.

  • Budowanie komunikacji i optymalizacja procesów.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia.

  • Odpowiedzialności.

  • Dobrej organizacji pracy.

  • Proaktywnej postawy.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet szkoleń.

  • Możliwość awansu nawet w trakcie stażu.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres e-maii, (z dopiskiem staż).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

POLITYKA PRYWATNOŚCI – KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Twoje Metry Biuro Nieruchomości z siedzibą we Włocławku 87-800, przy ul. Plac Wolności 3/4 Lok. A205. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Twoje Metry Biuro Nieruchomości z siedzibą we Włocławku 87-800, przy ul. Plac Wolności 3/4 Lok. A205 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail, lub nr. telefonu 66*****38

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu wysłania _. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 200 dni od momentu przesłania przez Ciebie.

8 sie 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włocławek
Zatrudnię stażystkę na stanowisko pracownik biurowy w Tartaku (Miejscowość: Choceń) Obowiązki : Obsługa Klienta Przyjmowanie zamówień Obsługa komputera (skrzynka mailowa) Dokumentacja firmowa itp. Rozliczenia inwestycji Wymagan...
19 dni temu
  • Budizol Sp. z o.o. S.K.A.
  • Włocławek

Opis:

Firma Budizol Sp. z o. o. S.K.A . do pracy w zakładzie prefabrykacji przy ulicy Toruńskiej 197 we Włocławku zatrudni :

Pracownika biurowego przygotowania produkcji

Twój zakres obowiązków

9 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włocławek
4 300 zł 5 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma „Guala Closures DGS Poland” S.A., światowej klasy producent zakrywek do opakowań szklanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownik produkcji.

Nie czekaj ...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Włocławek
5 500 zł 8 400 zł jeden miesiąc

Opis:

Pracownik utrzymania ruchu Firma RDJ Klima Spółka Jawna zatrudni pracownika na stanowisko : Mechanik

Podstawowe obowiązki: - rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i ...

9 dni temu