Przyjmę do pracy na stawach rybnych

4 300 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ryki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o.

Zatrudnimy mężczyznę do pracy na stawach rybnych przy hodowli ryb.

Forma zatrudnienia - umowa o pracę

Poszukujemy osób z okolic Ryk, woj. lubelskie

Zapraszamy.

www.karpkock.pl

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ryki
Opis: przyjmę na staż z doplatą elastyczny czas pracy praca w sklepie spożywczym lub na magazynie z mat budowlanymi PRAWO JAZDY KAT B mile widziane
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ryki
Opis: Poszukuje pracy jako instruktor nauki jazdy kat. B jako dodatkowa praca w okolicach Garwolina bądź Ryk. Tel.726x283x653
18 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ryki
28 zł jedna godzina
Opis: Praca w małej gastronomii w Kazimierzu Dolnym dla zaangażowanych osób od zaraz do końca września, października. Proszę dzwonić 79*****40. Chętnie przyjmę osoby uczące się (studentów).
10 dni temu
Opis: Obowiązki: Sortowanie ręczne elementów z tworzyw sztucznych. Obsługa maszyn i urządzeń. Prace porządkowe. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie i chęć do pracy. ...
10 dni temu