Praca przy sprzątaniu biur ul. Dąbrowskiego

Osoba fizyczna (prywatna)
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Poszukujemy do pracy Panią do sprzątania powierzchni biurowych - praca od maja.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 19:00 (5h lub 6h)

Umowa zlecenie - 20 - 25 zl / h na rękę

Obowiązki :
- stałe utrzymanie czystości powierzchni biurowych
- mycie powierzchni sanitarnych
- wycieranie kurzy powierzchniach biurowych
- odkurzanie
- mycie
- mycie przeszkleń

Wymagania:
- miła aparycja
- brak nałogów
- sprawność fizyczna i umysłowa
- chęci do pracy
- dyspozycyjność w podanych godzinach od poniedziałku do piątku

Prosimy o wysyłanie wiadomości wraz z załączonym CV - wiadomości bez CV nie będą rozpatrywane.
24 kwi 2024;   from: www.olx.pl