Poszukiwany kelner/barman oraz kucharz

28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukiwany
Barman/kelner
Kucharz

Stanowisko: Barman/Kelner

Poszukujemy energicznego i zaangażowanego kandydata na stanowisko barmana/kelnera. Jeśli masz pasję do pracy w branży gastronomicznej, jesteś kreatywny/a i lubisz obsługę klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:
- Przygotowywanie i serwowanie drinków zgodnie z recepturami i standardami firmy.
- Obsługa klienta, zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz dbanie o pozytywne doświadczenia klientów.
- Zarządzanie stanami magazynowymi, zamawianie produktów i dbanie o ich odpowiednie przechowywanie.
- Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.
- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania lokalu.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
- Umiejętność przygotowywania różnorodnych drinków oraz obsługi sprzętu barmańskiego.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta.
- Dyspozycyjność do pracy (także w weekendy)

Oferujemy:
- Przyjazną atmosferę pracy
- Elastyczny grafik pracy
-Umowę zlecenie
-zniżki pracownicze

Stanowisko: Kucharz

Poszukujemy kreatywnego i doświadczonego kucharza, który będzie współtworzył nasze menu oraz dbał o wysoką jakość naszych dań. Jeśli masz pasję do gotowania, jesteś pomysłowy/a i lubisz pracę w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:
- Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu oraz standardami firmy.
- Tworzenie nowych receptur i koncepcji menu, zgodnie z trendami gastronomicznymi.
- Zarządzanie zapasami, zamawianie produktów oraz kontrola jakości surowców.
- Zapewnienie zachowania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.
- Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania kuchni.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kucharza będzie dodatkowym atutem.
- Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
- Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendy.

Oferujemy:
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Elastyczny grafik pracy,
-umowa zlecenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV (w temacie uwzględnij na jakie stanowisko aplikujesz!)
24 kwi 2024;   from: www.olx.pl