Nowa Restauracja Tutti Santi Fort Wola zatrudni kelnera/kelnerkę

28 zł - 39 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Wejdź do świata prawdziwej, włoskiej pizzy i zarabiaj na pracy, w której wszystko się wokół niej kręci!

Tutti Santi to sieć pizzerii, których współzałożycielem i patronem jest jeden z najbardziej utytułowanych pizzaiolo na świecie – Valerio Valle. Jesteśmy już w 18 punktach w Polsce, restauracja we Wrocławiu będzie kolejnym, nowo otwartym lokalem w Polsce z legendarną pizzą Mistrza Włoch i Mistrza Europy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- praca na sali i obsługa gości

- odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy

- zarządzanie jakością zgodnie ze standardami Tutti Santi

- współpraca z zespołem

OCZEKIWANIA

- pozytywne nastawienie do ludzi

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

- opanowanie oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych

- sumienność, zaangażowanie i entuzjazm

- kreatywność oraz dbałość o szczegóły

- wysoka kultura osobista i znajomość zasad savoir-vivre

- chęci do nauki

- gotowość do pracy w systemie zmianowym także w weekendy oraz święta

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

OFERUJEMY:

- pracę na częściowy lub cały etat – to Ty decydujesz, ile chcesz pracować

- możliwości rozwoju w firmie o stabilnej pozycji i wysokiej renomie

Za co nasi pracownicy doceniają pracę w Tutti Santi?

• Elastyczny grafik pracy bez zmian nocnych

• Terminowe wypłaty i szacunek dla pracownika

• Zniżki pracownicze

• Renomę restauracji

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl