Pracownik Produkcyjny

Osoba fizyczna (prywatna)
Police Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

Danolit to firma specjalizująca się w produkcji umywalek na wymiar dla klientów indywidualnych, architektów i inwestorów komercyjnych.

Stawiamy na zgrany zespół i miłą atmosferę pracy. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ta oferta jest dla Ciebie.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Police

Zadania na stanowisku:

· czynności przy produkcji umywalek – praca fizyczna,

· utrzymanie czystości wokół stanowiska pracy,

· wstępna kontrola jakości produktu.

Wymagania:

· dokładność,

· rzetelność,

· punktualność,

· zaangażowanie,

· chęć do pracy i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

· pracę w pełnym wymiarze godzin - 7:00-15:00 lub 6:00-14:00

· wynagrodzenie od 4000 zł netto na rękę (w zależności od stanowiska pracy oraz umiejętności),

· płatne nadgodziny,

· płatne urlopy i dni świąteczne,

· terminową wypłatę wynagrodzenia,

· pierwsza na okres próbny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub danych do kontaktu . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na stanowisko.

21 mar 2024;   from: www.olx.pl